Lidé pomáhají lidem.

Nákup drogerie

Zveřejněno: 03. 06. 2024

Dobrý den,
jmenuji se Andrea je mi 50 let a jsem tělesně postižená. Na půl těla jsem ochrnutá a pohybuji se na invalidním vozíku. Bydlím v Domově pro osoby se zdravotním postižením. Krom toho jsem afatička, mám problémy s mluvením, neumím skládat věty a je se mnou horší domluva. Mám syna, ale jelikož ještě není plnoletý a je školou povinný zatím mi nemůže finančně pomoci a jinou rodinu nemám. Po zaplacení ubytování mi zbývá 15% procent příjmu, což je nějakých 660 Kč na nákup léků, oblečení a drogerie. Jistě chápete, že se z toho nedá vyžít. Moc by mi pomohlo, kdyby mi někdo mohl nakoupit drogerii, jsem skromná, klidně značka Balea z DMka, nebo Isana z Rossmanna apod. Nemohu si tyto věci sama pořídit, jelikož je pro mě důležitější zaplatit léky, které potřebuji.

Radost by mi udělalo nakoupení něčeho z tohoto seznamu:
sprchový gel,
tuhé mýdlo na ruce
šampón na vlasy,
kondicionér
tělové mléko,
deodorant,
holítka na holení,
pleťový krém,
kapesníčky,
tyčinky na čištění uší,
zubní pasta a kartáček,
gumičky do vlasů
opalovací krém
kartáč na vlasy

S vyřízením žádosti mi pomáhá sociální pracovnice domova, kde bydlím, a na kterou uvádím i kontakt, jelikož pro finanční tíseň nevlastním ani mobilní telefon. Prosím napište sms, paní sociální se Vám ozve zpátky, popřípadě napište e -mail, ona mi ho vytiskne a já si ho ráda schovám na památku.

Děkuji všem, kteří si udělali čas a alespoň si mou žádost o pomoc přečetli, popřípadě se rozhodli, že mi něčím přispějí. Moc si toho vážím, Andrea

Kontakt:

 Tel.: 771 265 027 |  Email: sevcik@csshrabyne.cz

Zobrazit kategorii Nákup

[text-blocks id="accesskeys"]