Lidé pomáhají lidem.

Nákup pro dvojčátka, mléko nebo hygiena.

Dobrý den, jmenuji se Růžena a jsem maminkou 6m dvojčátek, Alexandry (Sašenky) a Kristiánka.
Bydlíme v rozestavěném starém domě.
Momentálně díky krizi, kdy ceny umělého mléka, potravin a energii, skočily rekordně nahodu, nevystačíme s penězi. Tatínek dětí se snaží co může, ale po zaplacení nákladů, nam nezbývá nic. Bydlení opravuje sám. Taktéž splácíme vysoké nedoplatky i přesto, že jsme měli vysoké zálohy k tomu nám i zvedli hypotéku o skoro 7tis. korun, toto vše se pro nás stalo likvidačním.
Své naklady i osobní, jsme stáhli na úplné minimum a i když se moc snažíme, jsou situace, kdy za poslední peníze koupíme krabici Sunaru a zdaleka nám to nevystačí do další výplaty.
Pokud bych měla možnost, hlídání dětí, ihned bych šla na brigádu a nežádala o pomoc.

Moc prosím o materiální pomoc.
Chtěla bych moc požádat, zda máte tu možnost a nezasáhlo by Vás to hodně do financí. Prosím, zda byste někdo pro dětičky nezakoupil Sunar complex 2, jakékoliv plenky č.3 pro Sašenku nebo č.4 pro Kristiánka, (dětičky mají váhový nepoměr). Jakékoliv vlhčené ubrousky. Nebo jenom nákup potravin, zeleniny, ať mohu dětem uvařit nějaký příkrm, kupované jsou drahé a tak raději vařím. V libovolném množství i jeden balíček nebo jedna krabička Sunaru, nám velmi pomůže, dětičky toho spotřebují opravdu hodně.

Budeme i velmi rádi, pokud máte zbylé oblečení po dětech, od vel 80 na holčičku, a od 86 na chlapečka, nevadí nám, pokud bude s flíčkem nebo nějaká dírečka, zašiju.

Chtěla bych předem poděkovat, pokud nám nějaká dobrá duše pomůže.

Kontakt:

 Tel.: 775315164 |  Email: rp.prov@seznam.cz

Zobrazit kategorii Nákup

[text-blocks id="accesskeys"]